top of page

Enerji, Maden ve Tüm Enerji Kaynakları Hukuku

KılıçÇaylı&Partners, enerji sektöründe faaliyet gösteren müvekkillerine lisanslama, idari yaptırımlar ve sözleşmelerden kaynaklanan uyuşmazlıklarında hukuki danışmanlık, ilgili idari yollara başvuru ve dava hizmetleri sunmaktadır.
 

İlgili mevzuat hükümleri kapsamında gelişmeler takip edilerek, her zaman güncelliğini koruyan bu alanda hukuki danışmanlık, kurumlar ve mahkemeler nezdinde müvekkili temsil, başvuru, dava ve takip işlemlerini uzman kadromuz ile yürütmekteyiz.

İlgili Yazılar:

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
 

Hukuki danışmanlık ve idari başvurular
Enerji piyasalarında faaliyet gösteren müvekkillerimize, lisanslarla ilgili sorunlar veya diğer idari yaptırımlara ilişkin olarak, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ve diğer idari merciler nezdinde yapılacak başvuruların takibi konusunda hukuki destek sağlamaktayız. Kurul tarafından yürütülen soruşturmalara ilişkin olarak müvekkillerimize danışmanlık sunmaktayız.
 

Dava takibi
Enerji sektöründe faaliyet gösteren müvekkillerimiz aleyhine tesis edilen idari işlemlerin iptali davaları ile müvekkillerimizin sözleşmelere yönelik veya vergi hukukundan doğan uyuşmazlıklarına ilişkin davaları ofisimizde özveri ve titizlikle takip edilmektedir.
 

bottom of page